Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pc

Dobrý den, chtěl bych jen radu ohledně nového pc který bych si rád koupil...prohledal sem několik stránek a zaujal mě PC http://interlink.tsbohemia.cz/barbone-w-brutus_d15 8595.html , a rád bych se zeptal jestli by mi třeba tento pc stačil i na ty nové hry jako crysis 3 a podobné hodně náročné hry...Moc se v tom nevyznám a proto bych rád radu, popřípadě doporučit jiný počítač...Chtěl bych něco do 15 000 kč. Děkuji

Okolo 15.000,- je tu kazdy druhy den, pouzij hledani.

Obecne neni nad to si pocitac postavit sam nebo nechat postavit dle tvych pozadavku na miru. Alfa i Alza tohle zvladaji v pohode, vyberes komonenty a zadas, at ti to postavi.