Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová klávesnice nespolupracuje dobře se zavedenou a osvědčenou internetovou hrou.

Myslím, že klávesnice, které pomocí klávesy "Fn" vyvolávají funkce systému, v některých hrách mohou zlobit.
Např. klávesnice "Genius slimstar i222" ve hře "4Story".

Přitom nejde o vyvolávání funkce "Fn" během hry, ale o ovládání hry. Nastává dočasné vypadávání funkce některých kláves. Výpadek trvá i několik vteřin.

Jedná se o externí klávesnici přímo připojenou k notebooku přes USB 2.0.

S obyčejnou klávesnicí nejsou žádné problémy i když je připojena přes HUB.

Moc děkuji za odpovědi.
Skutečně, závada se projevovala při stisku více kláves najednou, někdy i náhodně.

Žádný jiný driver, než ten standartní od "Microsoft"
jsem nenašel a také změna jeho nastavení nepomohla.
Přešel jsem na obyčejnou klávesnici "Trust".
Nerad bych to zakřikl, ale s tou nemám potíže.

Nejsem si jist tím, že kvalita velice drahých klávesnic je lepší.

Už je to tady, Trust zlobí taky, i když méně.
Jak je možné, že nejspolehlivější klávesnice
se ukázala stará klávesnice na PS2, připojená k notebooku
přes speciální HUB na USB 2.0 se dvěma vývody pro klávesnici a myš.