Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak moc je tento notebook dobrý?

Dobrý den, potřeboval bych nutne notebook. Taky bych ho chtěl na hry, půjdou na něm i hry 2010-2013?

Procesor:
Intel Core i5 3230M s frekvencí 2,6 GHz3 MB L3 Cache2 jádra, 4 threadyIntel Turbo Boost 2 s frekvencí 3,2 GHzMax TDP: 35 WVirtualizace (VT-x)Intel® Hyper-Threading
Čipset: Intel HM77 Express Operační paměť: 8 GB DDR3 Grafická karta: NVIDIA GeForce GT730M se 4 GB vlastní paměti384 CUDA jader

Na nizké až medium detaily si na něm zahraješ, ale není to nic moc.
Na hry je desktop, notebook je spíš na práci, filmy, internet, ..

Taky bych ho chtěl na hry, půjdou na něm i hry 2010-2013?

Tohle zní jako kdyby nebyl primárně určen na hry ale na něco jiného, měl bys napsat na co bude primárně určení a taky jestli ho budeš často přenášet atd. Taky by sis měl napsat co je to zač, protože s tutoho nevyčtem třeba celkové zpracování atd.