Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér Sítě Ethernet nemá platnou konfiguraci protokolu IP

Dobry den. Chtela bych se prosimvas zeptat, nejde se mi pripojit k internetu pres Wifi ani pres kabel. Zkousela jsem snad uz vse co jsem na googlu nasla, ale nic mi nepomohlo. Vyhazuje mi to porad nejake hlasky, jako napr Adaptér Sítě Ethernet nemá platnou konfiguraci protokolu IP. Mam Win8. Zkousela jsem odinstalovat vsechny antiviry a Windows deffender i branu firewall jsem vypnula, zkousela jsem taky rucne zdat IP adresu atd a porad nic. Dekuji za pripadne rekace

nechápu myšlenkový postup, proč modifikuješ SW a firewall - ono snad předtím, než to přestalo fungovat se něco takového měnilo?

dej se výpis ipconfig -all.

Jinak taky můžeš zkusit reset ip stacku do defaultu:

netsh int ip reset c:\resetlog.txt

resetlog i výstup ipconfigu sem.

Microsoft Windows [Version 6.2.9200]
(c) 2012 Microsoft Corporation. Vљechna prбva vyhrazena.

C:\Users\pavel>ipconfig /all

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : vitos-PC
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Wireless LAN adapter Pшipojenн k mнstnн sнti* 2:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : 60-6C-66-1D-DB-99
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230
Physical Address. . . . . . . . . : 60-6C-66-1D-DB-98
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::942f:1523:31ad:5f0c%13(Preferred)
Autoconfiguration IPv4 Address. . : 169.254.95.12(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.0.0
Default Gateway . . . . . . . . . :
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 325086310
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-18-CE-06-B1-20-89-84-46-19-CF

DNS Servers . . . . . . . . . . . : fec0:0:0:ffff::1%1
fec0:0:0:ffff::2%1
fec0:0:0:ffff::3%1
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Ethernet adapter Sнќ Ethernet:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe FE Family Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 20-89-84-46-19-CF
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter isatap.{1E73BDB6-A161-410F-8BFB-0B3B67BE0E8D}:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Pшipojenн k mнstnн sнti* 12:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft 6to4 Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

C:\Users\pavel>

Nemaji to nicim chraneno, pouze heslem, ktere znam. Svym telefonem se na wifinu prihlasim v pohode a jde mi i internet. A ne nepletu si to, vim jeste co znamena heslo na wifi a heslo na muj ucet windows, zas takova analfabetka nejsem. Na wifi se pripojim, ale nejde mi proste internet.

Na wifi se pripojim ...
Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Autoconfiguration IPv4 Address. . : 169.254.95.12(Preferred)

nepřipojíš se. podle mě to ani nevyzve k prvnímu zadání wpa-key.

zkus ve správci zařízení ve vlastnostech wifi síťovky změnit režim - omezit jen na "g" nebo "n". buď ve wireless mode nebo 802.11n.

a jake info jeste chcete ? Dodam sem vse, jen mi musite rict co byste chteli. Zkousel jsem to i rucne nastavit tO IP a tak, ale nic. Prijate pakety mi to pise normalne, stavu mi to dodava dobrou, ale nejde spustit prohlizeni internetu