Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po nalozeni CD/DVD automaticke otvorenie.

Po nalozeni CD/DVD automaticke otvorenie. Doteraz po nacitani CD / DVD alebo externeho USB disku sa mi po načítaní objavilo okno kde sa ma opytalo ci chcem prehrat ten film, otvorit ,prehliadnut fotky atd... Teraz sa mi tam nieco porobilo a tato pre mna prakticka a pouzivana zalezitost prestala. Ako sa to da obnovit? A ešte chcem si vybrat co v tom okne bude /nie 10 parazitov ale len to co pouzivam/. DAkujem pekne.

tento pc - ikona cd - pravým myšem: vlastnosti - přehrát automaticky - vyberte typ obsahu... a dole vždy se dotázat
zběhlejší uživatelé naopak hledají postup, jak zasadit smrtící ránu těmto autorumům a poslat je k čertu:

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff