Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak zablokovat stránku ww94.btosjs.info?

Tato stránka mi naběhne pokaždé jak se pokusím zobrazit jinou stránku. Proto píši přes mobil... nevíte jak tu stránku zablokovat, aby se nezobrazovala nebo něco jiného? pokud si zadáte do vyhledávače ww92.btosjs.info zjistíte, že tento problém má více lidí a to z dnešního dne kolem této doby, takže to je globální vir. Prosím o rady.
Zmena predmetu, pôvodne: ww94.btosjs.info (los)

jasne ja ja ja jenom ja,najmudrejsi si ako vidim,otazka znela na problem ww94.btosjs.info,odpoved hned bola najdena ,opakujem ze ziadny virus ani nic ine ,len v rozsireniach nove bolo,toto keby si bol napisal,a nazov toho rozsirenie ze to treba vypnut vsetko by bolo v poriadku,ale ty ja ja ja ...

Dostal jsi záchvat, že se ti někdo odhodlal říct pravdu do očí nebo jsi snad z německa že jsi asi 50x napsal jajaja, ach, zase se tu vyrojil jeden narcista.
Los:

Prejdi si rozšírenia, ktoré máš nainštalované do svojho webového prehliadača a skontroluj si, čo sa spúšťa pri štarte (msconfig).

MM:

on to virus ale je.