Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola PC díky

Plís můžete se mi někdo podívat na PC co sem sestavil?? Cena by nemela překročit 24 200 Kč (Jestli je nejaky nedostatečny konponent nebo neco lepšího za lepší cenu atd prosim moc) dekuji jinak všem

Intel Core i7-4770K
Samsung SH-224DB, černá Bulk
Kingston HyperX NAVI edition 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
MSI ZH77A-G43 - Intel H77
Enermax UCTB14A, 140 mm
Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
MSI N760 TF 4GD5/OC
Acutake ACU-X-ACT
Zalman CNPS5X Performa, PWM

Vše je na CZC.cz

Takže ten Pc vypadá teď takhle:

Intel Core i7-4770K
Samsung SH-224DB, černá Bulk
Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Enermax UCTB14A, 140 mm
Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
Acutake ACU-X-ACT
MSI Z87-G43 GAMING - Intel Z87
MSI N760 HAWK 2GB
GELID Solution Tranquillo - revize 2

Dala by se ete nekde shodit cena na 24500 z 24800??

Když má někdo na procesor 8 000,-, který stejně na 99% nevyužije a pak mu chybí dvoustovka na krabic, do které by se to vešlo, protože neví jak je karta dlouhá, chladič vysokej, tak mu nelze poradit.
A navíc, chová se jak puberťák.
(mimochodem ten sice slušný chladič, na ten K procesor nestačí, tedy až popoženeš frekvenci někam ke 4.5GHz)

Bohužel mám rozpočet 24 400. A když si dám objednat tento PC a něco nebude sedět zavolají mi a domluví se co dále. A proč nestačí ten chladič?? je velký jak kráva??? Nerozumím tomu ale logicky vidím že by to melo stačit + PC má další větráky tak bude lépe proudit vzduch.

Raději bych se vrátil ke starším vláknům, pokud jsi už nějaké měl nebo se podíval po dříve navržených sestav. Tady se dělají sestavy vyvážené s výborným výkonem. Taky nechápu, na co i7, ale je to tvoje rozhodnutí, že.
RADA: Pro příště by nebylo špatné použít slovíčka jako: "Děkuji" nebo "Prosím". Jak ty se tady budeš chovat k ostatním, tak se budou chovat k tobě.

Já zase i bez logiky jsem se dočetl u té kabice co si vybral Evolveo K4 -

Chlazení komponent můžete zvýšit umístěním ventilátorů. Přední strana je již od výrobce osazena jedním 120mm ventilátorem s červeným LED podsvícením, který bude nasávat chladný vzduch do vnitřku skříně. Zadní stranu můžete vybavit jedním 80mm ventilátorem, který bude odvádět ohřátý vzduch z vnitřku skříně. Další 120mm chladič půjde umístit na bočnici, aby podpořil cirkulaci uvnitř skříně.

To sem zvědav jak ten horký luft dostaneš sté bedny?
Zdroj dole nepomůže a 80mm točák který ani v základu není, to nevytrhne, ani za huronského řevu.