Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC do 8000kč

Zdravím, chtěl bych si složit svůj deskop, o něco jsem se pokoušel, ale nikdy tomu nebudu rozumět jako vy , chtěl bych par rad a pomoci , něco jsem složil , ukažu ( prosím zadne odpovedi typu , neoplati se apod. pokud me chcete pomoc tak odpovezte , v opacnem pripade mlcte ). Beru i nove navrhy, PC ma slouzit ke hraní her, ale necekam žadné zazraky za takovou cenu ( OS mam doma ).

Koukal se po strankach ,neco jsem slozil, mozna neco chybí , nevim, Dik za rady.

GK: MSI N630GT-MD4GD3

ZD: MSI 970A-G43 - AMD 970

HDD: WD Caviar Blue KX - 250GB

Zdroj: Evolveo Pulse 450W, retail

Ram: Patriot Signature Line 4GB DDR3
1333 w/heatshield

Skříň: Airen RedComp 3

CPU: AMD Athlon II X2 270

Grafická karta nebude na hry. Minimum je Radeon HD7750.
Harddisk 250GB? Proč? Přidej pár desetikorun (ano, doslova) a kup rovnou 500GB.
Zdroj děs běs, bude ti stačit 350W Seasonic. Papírově slabší, reálně je na tom líp.
Procesor bída, s tím to bude tak na kancl. Opravdu nechceš raději přišetřit alespoň dva litry? To už by pak bylo zajímavější.