Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi vs. kabel

Dobrý den, pořídil jsem si nový pc a přemýšlím jak ho připojit k internetu, vidím 2 možnosti 1. kabel přímo z ap. jako u stršího pc nebo usb wifi adaptér. (ten kabel by měl asi 15m) prosím o rady co je lepší nebo nějaké další možnosti pokud existují. předem díky za rady

ten kabel by měl asi 15m

takže někde přes zeď. a jaký čekáš, že budeš mít signál a rychlost přes wifi? a ještě navíc se budeš chtít prát o jedno zdechlé pásmo s ostatními wifikrámy doma, za případného rušení od sousedů?
jedině kabel.