Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nový Pc do 16k

Dobrý den, chtěl bych nový herní pc, jen krabici klávesnici, monitor atd mám... hrála by se na tom převážně Dota2 a občas aj nějaké novější hry jako třeba bioshock infinite.. Děkuji za případnou pomoc
Lock, viz dole. (karel)

kurva pokaždý když přijdu na podobnou stránku vyskočí na mě od někud idiot jako ty a začne na mě chrlit nějaký píčoviny kterejm kurva vubec nerozumim, nejsem žádnej zkurvenej nerd a nevim co znamenaj ty tvoje zkratky.. buďto pošli nějakou sestavu abych si to mohl obědnat, přišlo mi to složený nainstalovaný a moh sem pařit nebo pal do píče.