Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HBB TV

Ahoj, mám televizi Samsung UE32F5500 a chtěl jsem začít používat HBB aplikaci na české televizi ale i když jsem zapnul datovou službu, tak se mi nepodařilo do aplikace dostat. Nevíte někdo co s tím?

Je to zatial experimentalne vysielanie,nemusi byt všade a za každych okolnosti dostupne,prekažkou može byt aj poskytovatel internetoveho pripojenia,ktory nemusi mat aktivne potrebne pasmo prenosu alebo dostatočnu rychlost a typ pripojenia,hbb je zavisle aj na internetovom pripojeni,takže sa skus informovat aj u Tvojho poskytovatela internetu,či je vobec možne hbb použivat.....