Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční YouTube

Zdravím. Jak ve firefoxu 23 tak v exploeru mi to ukazuje to samé viz obrázky i44.tinypic.com a i41.tinypic.com. Nejzajímavější je že teď jsem zkusil TorBrowser a tam to funguje správně jenže ten je bohům žel na běžné používání je příliš pomalý. Věci co by vás mohli zajímat flash player je aktuální, antivir nemám, firewall nemám a ten od win 7 je vypnutý, nejde to od včerejška a to jsem zrovna nic nestahoval. Co by jste mi tedy poradily? Ještě doplním co jsem zaznamenal tak všechny ostatní stránky z videi co jsem zkoušel fungovaly naprosto správně.

Jako laik vidím řešení problému v přeinstalaci win. Mám dva disky na jednom mám jenom ten win a pár programů. Na druhém mám různý věci. Když dám s formátovat jen ten z win a nainstaluji tam nový win ty data z druhého disku tam zůstanou že? A může to opravdu pomoct (tedy ta přeinstalace bez formátování jednoho z disků)?

Hodí se neřikám, že ne ale můj názor je ten, že když používám free antiviry a firewally nejsou tak efektivní jako placený a když člověk hodně stahuje a podobně stejně něco nakonec chytne a stejně musí ten wi přeinstalovat. A já mám slabej NB tak mi ho nemusí spomalovat antivir i viry stačí když o zpomalují jen ty viri. Když někdo nepříde z dobrou radou tak než s tim 14 dní kouzlit to za odpoledne přeinstaluji a je klid.

Ve Firefoxu zkus obnovu profilu (z menu Nápověda - Technické informace). Pokud se to nespraví, musíš hledat chybu v PC. Ze screenu je vidět, že se ti nenačítají obrázky (na jiných webech se načítají?).

co jsem zaznamenal tak všechny ostatní stránky z videi

Co se týká videí - zakaž HW akceleraci (pravé tl. myši na video - Nastavení). Jestli to nepůjde na YT, udělej to jinde, kde se video zobrazuje.

Můžeš zkusit vrátit bod obnovení z nějakého dřívějšího data.
Nezměnil ti ten TorBrowser nastavení těch prohlížečů nebo nějaké nastavení na síťovce?
Pokud se to děje ve více prohlížečích, musíš hledat v PC, co máš nainstalovaného a co může ovlivňovat připojení k internetu nebo ho filtrovat.

Bod obnovení dobrý nápad bohůmžel to nepomohlo.
Tor asi nic neudělal, protože jsem ho tam stáhnul jednu jsem ho zkusil a pak už zkusil když mi nejde to youtube a je to portable takže sice nejsem expert, ale dost pochybuji o tom že by za to mohl Tor.
Ano je to ve více prohlížečích jenom na tom Toru to funguje. Zkoušel jsem teď kromě firefoxu a exploeru operu a chrome a taky to nejde.
Co jsem se koukal tak dle mého názoru všechny nainstalované programy mají nějaký smysl.
Zkusím otestovat antivirák třeba mám v PC nějakou škodnou.

Omlouvám se všem. Je to ai jedna z těch nevysvětlitelných věcí mezi žídláí a počítačem. Pokud vím nic jsem s počítačem nedělal nic nestahoval nic neinstaloval a najednou to funguje tak možná se zpoždění nějaké vaše rada tak jako tak vám děkuji.

Otevírám znovu toto téma, protože jsem to doteď nevyřešil. Kdyby se někdo ptal na řešení jsem se vykašlal protože jsem neměl dost volného času. A taky protože to občas šlo a občas ne. (Teď to delší dobu nejde vůbec.) Jediný co jsem zkusil bylo změna DNS na google. To neudělalo vůbec nic. Pak jsem přeinstalovával okna což taky nepomohlo. Co jsem minule zapomněl uvést a je to zřejmě důležitý. Tento problém je na notebooku přes wifi. Na stolním PC všechny stránky fungují správně. Takže, že bych měl rozbitý nebo špatně nastavený router?

Konfigurace protokolu IP syst‚mu Windows

N zev hostitele . . . . . . . . . : Precious Prim rnˇ pýˇpona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridnˇ Povoleno smŘrov nˇ IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne Adapt‚r bezdr tov‚ sˇtŘ LAN Bezdr tov‚ pýipojenˇ k sˇti: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Atheros AR5BWB222 Wireless Network Adapter Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 68-94-23-28-AE-69 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Mˇstnˇ IPv6 adresa v r mci propojenˇ . . . : fe80::90f:b22b:432d:f6ac%12(Preferovan‚) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2(Preferovan‚) Maska podsˇtŘ . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Zap…jźeno . . . . . . . . . . . . : 30. ýˇjna 2013 18:33:33 Z p…jźka vyprçˇ . . . . . . . . . : 31. ýˇjna 2013 18:33:32 Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 308843555 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-19-BD-FA-48-68-94-23-28-AE-69 Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 Rozhranˇ NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Broadcom Virtual Wireless Adapter Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 02-50-F2-00-00-01 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ isatap.{55605321-661A-4114-8E84-2D7C2AB3F72F}: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ isatap.{89364AFF-9E32-4131-8CE9-737B32A0668F}: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #2 Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Teredo Tunneling Pseudo-Interface: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano IPv6 adresa. . . . . . . . . . . : 2001:0:5ef5:79fd:181a:10cf:a7ac:56e1(Preferovan‚) Mˇstnˇ IPv6 adresa v r mci propojenˇ . . . : fe80::181a:10cf:a7ac:56e1%13(Preferovan‚) Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : :: NetBIOS nad TCP/IP. . . . . . . . : zak z no

Jediný co jsem zkusil bylo změna DNS na google.

tož vidím:

Popis . . . . . . . . . . . . . . : Atheros AR5BWB222 Wireless Network Adapter
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2(Preferovan)
Maska podsite . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Vychozi brana . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1

takže tvé funkční dns je 192.168.1.1?
(samozřejmě že ne, bude to jakési dns mistniho providera - 1.fail)

ještě řekni, že používáš nějaký "internet security" antivir (2.fail) a můžem problém uzavřít.

Teď jsem změnil DNS na google podle tohoto návodu. A nic.
http://napoveda.savana.cz/ostatni/zmena-dns-server u-ve-windows/
Pak jsem odinstaloval mojí free verzi avasta a ono to funguje. Ale v době kdy jsem psal poslední první dotaz jsem opravdu antivir neměl. Tak to asi bylo tím že jsem i přes svoje přesvědčení že jsem to udělal nezměnil to DNS.
Děkuji nenapadlo by mě, že řešení je tak prosté.