Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypinani HDD

zdravim nevim cim to je ale zniceho nicse mi zacal vypinat za chodu HDD, je to i slyset zese prestane tocit a prichyti se cteci hlava ke strane a na chvili se kousne PC a po chvili zase spusti a HDD se rozjede alestale se to opakuje, nvim cim to je neni ani2 roky stary..

Mne takto začal blbnúť maxtor 80GB asi po pol roku po kúpe. V takomto stave mi funguje disk(cvakanie s reštartom-niekedy bez reštartu) už 2 roky. Samozrejme pri reklamácii sa chyba neprejavila, takže mi v skrinke stále ešte cvaká. Schválne som ho ešte nevymenil, že koľko vydrží.