Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samotný správce úloh mi vytěžuje procesor!!!

Jak je uz v predmetu. Pokud si zapnu task manager, tak on sam mi vytezuje procesor variabilne- skace to mezi 20-35 procent. A pozor to muzu mit zaplou treba jenom kalkulacku. Ne ze bych mel 25 programu a byl to pak naval to spocitat, ale i tak se mi to pri drivejsi instalaci nestalo- pri zadne instalaci win mi tak moc nezral procesor.

Pokud to neni nejaky vir, co prosel- nemuze se jednat o pokazenou instalaci? Proste zname win ze. Jaky je vas nazor.
Jo a projevuje se to pak i celkovym spomalenim, kdyz si prohlizim slozky ve win. Cekam sekundu nez se slozka otevre- mazec. Instalace je 3 tydny stara- pocitac v perfektnim poradku- nejsem uplna lama co se o komp neumi postarat, ale zase nejsem systemovej inzenyr.

Samotný správce úloh mi vytěžuje procesor

Pokud máš zapnutou kalkulačku, tak ti ten procesor asi vytěžuje ta kalkulačka, ne? Pokud by byla pravda to, co jsi napsal v titulku dotazu, tak bys přímo u taskmgr.exe musel vidět nějaká zvýšená procenta a/nebo taky názvy dalších procesů, kde je nějaké enormní zatížení CPU. Navíc - nenapsal jsi ani sestavu, ani OS, takže pokud je to PC nějaká šunka, nebylo by divu. A 20 - 35% není zase takové překvapení.

ty jsi zas odbornik. Co radis, kdyz nevis ani ze task bere tak 1 procento vykonu- cca +- autobus.

Pisu, ze kompl je sestelovanej a ze nejsem lama, takze asi mam stroj , kterej je na windsky, ktery zvladne i 6 let stara plecka ne? Kalkulacka byl priklad co je to za blbost. Bavim se o task manageru. Pisu, ze SPRAVCE zere procesor, ostatni programy OK. Potebuju machra, kterej chape vnitrnosti win a je mu jasny, ze to zpusobuje to a to. Pisu, ze nejsem lama, ale celkem v poho uzivatel. Kompl je vyladenej- ma vsechno co ma mit- to neresit. resit to softwarove.