Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučí mi někdo Grafiku a RAM na tuto desku ? ASUS P4S533-MX

Ahoj

Chtěl bych na dědečka nějakou silnější grafiku, pokud to však nebude už možné nic se neděje.

Ale hlavní co teď potřebuji je, jaké RAM koupit ? Jelikož tam mám sloty na DDR-I a pak ještě na nějaké SDRAM tak nevím co koupit. Nejraději bych však 2GB... třeba tytto ?

http://www.czc.cz/a-data-premier-series-2gb-2x1gb- ddr-400-retail/43137/produkt?q-c-0-f_2027450=sDDR& q-category-id=091mfsirtuiibbvgk6m970dab4&q-c-1-f_2 027452=d2048.0

Dík :)

Radši bych to nepokoušel...tyhle desky stály za prd už v době kdy je nějakej 5 letej číňánek ve fabrice smontoval.Nech si tam radši ten Asus.

No...pravděpodobně tam bude nějaký Athlon který dával na zadek i Pentiu 4...a jelikož je Celeron polovičaté(v tomto případě čtvrtinové) Pentium tak se nediv že je Athlon o dost živější než ta zelenina :-D

Mě starej počítač a notebook slouží ještě dneska,i když notebook už jen na práci a když potřebuju být online mimo barák.Starej počítač mi slouží jako mašina na virtualizaci starých operačních systémů :-D