Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena GPU (AMD za NVIDIA) otazka ohladom ovladacov

Ahojte, predal som grafiku od NVIDIE a mám v pláne kúpiť kartu od AMD. Len neviem, že ked zasuniem dnu kartu od AMD, ci mi nabehne obraz a spusti sa mi PC kedze nemam absolutne ziadne ovladace na kartu od AMD, lebo celi cas bola dnu grafika od Nvidie. Tak neviem ze ci to mozem zapojit a spusti sa mi normalne pc a potom nainstalujem ovladače alebo to mám dať do servisu?

a tobe rodice nekoupili nikdy lego? protoze vymena komponent v PC je na stejny urovni, snad jen neprovadet instalaci ve vlnenem svetru (staticka elektrina) a u procesoru, pokud nebude boxovany chladic s uz nanesenou pastou, tak se podivat na youtube, jak se nanasi, jinymi slovy bezna tuba je asi na 50 davek, tedy nanasi se opravdu v tenounke vrstvicce.