Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - Problém s popup oknom

Zdravím, dnes poobede som cez registre menil systémové ikony pre obľúbené položky a pod. Všetko išlo ako po masle kým som nereštartoval noťas. Zatiaľ čo na pracovnej ploche ako aj v druhom HDD môžem vytvoriť cez popup okno nový súbor/odkaz, v systémovom disku a jeho podpriečinkoch (okrem Prac. plochy) sa mi ukáže len možnosť na obrázku.
Všetky ikony som v registroch vrátil naspäť, skúšal som CCleanerom skenovať registre ako aj skenovať HDD na možné chyby. Nič som však nenašiel a tak ma napadlo že som buď pomýlil zložku v registroch pri výmene ikoniek, alebo to bude povolením modifikovania registrov ktoré som menil. Na druhej strane sa mi ale zdá čudné, že by to blokovalo len niektoré zložky, a nie celé PC. Nenapadá vás ako by som to opravil okrem preinštalovania celého systému?

15f426w.jpg

Hm.. divné aj oni tam píšu že mi v daných zložkách ostane len tá jedna ponuka (v knižnici knižnica, vo windows, program files, používateľ a C:\ len priečinok)

Ako by sa dali prerobiť tie ostatné reg. súbory aby boli všade?

Všetky ikony som v registroch vrátil naspäť, skúšal som CCleanerom skenovať registre ako aj skenovať HDD na možné chyby

vůbec nevíš co děláš.

založ si druhý účet, projdi v registrech všechna nastavení "hkcu" co jsi měnil u sebe a vyexportuj si je do .reg souborů. pak se přihlas na původní účet a hodnoty naimportuj.

pokud jsi to měnil ve společné větvi (hkcr), máš smůlu. pak možná ještě zabere starší bod obnovení.