Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V notebooku mi zůstal kousek sluchátka ..

Dobrý den , mám problém s tím , že když jsem vytahovala sluchátka z notebooku tak mi tam kousek těch sluchátek zůstal . A nevím jestli kvůli tomu jít do nějakého servisu . A navíc mi od té doby nejde zvuk ..

Mám Asus S2000 ..

Jako vtip dobrý.:-)
Pokud je někdo takový umělec, že zalomí celkem odolný konektor, pak vrtačku bych někomu takovému do ruky nedal. To by se mohlo i posuzovat jako obecné ohrožení.
Předpokládám, že jde o konektor a ne přímo o sluchátka. Tak nějak si nedovedu představit, jak by se sluchátka dala narvat do konektoru v notebooku, ale ono je vše možné.
Servis.