Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nvidia update

dobrý deň .. chcém sa opýtať či by mi niekto pomohol s poroblemom
btat čo má nothebook som mu aktualizoval grafickú na nový update ktorý bol k dispozici ...
a teraz mu skoro všetky hra začali sekať ... neviem čím to je ... update bol presný
k parametrom grafiky všetko išlo v pohode do vtedy kým som tam nedal ten nový update ...
ak vie niekto ako tento problém odstraniť tak mu budem dosť vďačný .. ďakujem

chlapi sorry že stále tak otravujem ... chém len vedieť ktoré VGA mám stiahnuť
a ešte by som chcel vedieť čí mam potom odinštalovať ovladač ktorý mam teraz ??
a potom nainštalovať jeden stíchto ?? díky

VGA Intel VGA Driver 8.15.10.1808 26.0 MB 2009/10/22 Download
VGA NVIDIA VGA Driver 8.15.11.8652 92.8 MB 2009/10/05 Download
VGA NVIDIA VGA Driver (9PGS 9PGE2 9EGE) 8.15.11.8664 92.8 MB 2009/10/21