Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mikrofon

Zdravím, smazal jsem si zvukové ovladače a když jsem nainstaloval nové, tak mi přestal fungovat mikrofon. Počítač ani nenajde žádné zařízení pro záznam. Prosím co s tím. Díky.

Tak v nastavení zvuku - záznam. Jsem dal zobrazit vypnutá zařízení a zobrazil si vypnutá zařízení a zapnul to jedno co sem tam mel "AUX", když nahrávám zvuk, tak se mi zvuk nenahraje, ale zobrazuje se v takové té grafice jakoby se nahrál, ale nic neslyším.