Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet mi doporučíte?

Zdravím. Mám na vás prosbu s pomocí výběru nějakého tabletu s Androidem. Moje představa je do 5tis kč. Nejčastější využití bude internet a filmy/videa ale někdy i hry atd. Hlavně musí mít GPS, USB (i flashku, klavesnici atd.) a min 16gb interní paměť, HDMI by taky neškodilo. Děkuji za rady.

Dám ti obecnou radu.
Hlavně si kup tablet určený pro Evropský trh.

Já jsem si myslel, jak jsem chytrý a koupil tablet Pro čínský trh CUBE U30GT2.

Vlajková loď, která má lepší specifikace, než můj stolní pc za 6000.

A výsledek?

- Přestala fungovat zadní kamera
- zajelo tlačítko pro zapnutí
- mizerný příjem Wi-Fi

Nebudu to tady rozepisovat.
Možná bych tomu mohl věnovat samostatný článek na recenzi, kdyby byl zájem.

Nevim, jestli budu schopen poradit, ale jedno z dulezitych rozliseni je, zda ti staci tablet maly 7" nebo potrebujes velky 10". V druhem pripade jsem si jist, ze mas predpokladane finance polozeny dost nizko, proste za tu cenu 10" tablet se vsema pozadovanyma vlastnostma nedas. V malych tabletech se tolik nevyznam.

-Ono ty male tablety"7" rychle omrzi a kuprikladu po nekem case si clovek rekne ze to proste nestaci.(s nexus 7)
-K tomu mikro HDMI osobne jsem ho vyuzil jen 3x a to jen na zkousku, jinak mi nejak zvlaste tato moznost nezaujala.
-Jde li o tablet na Internet a video, zvolil bych volbu "10" precetl nake recenze o vydrzi baterky,displeje a celkove kvality.
(pozor taky na to GPS, bez staleho pripojeni k internetu [nepocitaje offline mapy] ta navigace nemusi fungovat)