Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Čau. Rodiče mě poskytly tři a půl litru korun. Chtěl bych PC co utáhne Crisys 3. Neříkejte mě že to nejde kámoš má počítač taky za tolik a rozjede všechno.
Pls, help.

Tak pokud jste byli kámoši, určitě na něj máš telefonní číslo, nebo mezi mladýma je oblíbenej fakabuk. Pokud se už odstěhoval dávno, tak tvoje tvrzení o jeho počítači a současných hrách (rozjede všechno) je liché.
Bež už chrápat, ráno vstáváš do školy, tak ať ti paní učitelka nedá hned první den poznámku za pozdní příchod, to by ti rodiče tu hromadu korun asi zkonfiskovali zpět. A požádej učitelku o doučování z češtiny, pokud se i nadále chceš účastnit diskuzí na českých serverech.