Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herního notebooku

Zdravím vás pánové,

po dobu pěti let (snad), budu trávit pracovní dny mimo domov a to asi 250km daleko.

Rád bych si proto pořídil výkonný kousek do své sbírky. Jsem poměrně velký fanda do nových her, které si užívám buď na desktopu, popř. na PS3.

Ze zřejmých důvodů jsem se rozhodnul utratit své tří měsíční brigádovné za herní notebook, který bych měl možnost si s sebou brát na kolej do Prahy.

Měl by disponovat solidní výkonovou základnou + určitou dávkou mobility. Nechci nějaké tlusté prase, co váží 5 kilo ]:(. Budu s ním určitě cestovat, nosit jej do školy a po Praze.

Moje představa je: http://www.alza.cz/msi-gs70-2od-047xcz-d457188.htm #popis

Chlapi, pokud víte o nějakém super kousku, popř. ještě lepším v nějaké slevě, hoďte link do komentářů, díky ;-).

Jinak uvítám jakékoliv postřehy!!!

(cena max 40000,-)

Dal jsem si tu práci projít všechny dostupné notebooky na CZC a Alze od 35000,- do 20000,-. A že jich opravdu bylo..

Definitivně jsem tedy zúžil svůj výběr na tyto kousky:
Klik zde a nahoře vpravo je tlačítko dowload

Soubor je ve formátu PDF, pokud někdo nemáte chytrý Adobe Reader, nemám problém re-upnout na Excel :-).

Prosím váš všechny, kdo může, mrkněte na to a napište svůj názor. Já mám obrovské dilema.

Podle předem zjištených informací:
Lenovo hrozně peče, při hraní 90°+
Asus nedodává ovladače pro Win 7

a co tento ? http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y510p-cerna/13119 8/produkt?q-category-id=25pugh95pmj4aa1qq1v22hic72 - je i ve vasi nabidce - ale asi bude dost topit (coz u hlinikovych nevadi tolik, jako u plastaku. Ja mam rok stare Lenovo, a pravda pri BF3 docela topi, ale je videt, ze jak opadne vytizeni, tak behem velmi kratke doby zase zchladne (z toho usuzuji dobre resene chlazeni) (ja vim furt to lenovo, ale ja si na ne nemuzu stezovat)

našel jsem jen toto : Like its predecessor, the IdeaPad Y500, the Y510p features a brushed black aluminum lid and deck with a subtle horizontal striping pattern. Takže zřejmě ne. Ale ono i kdyz by byl z plastu, dovoluji si tvrdit, ze rozdil mezi pouzitymi plasty je dost velky. Lenova delaji ted plastove jen u tech low cost (coz je velka skoda, plastove panty byvaji kamen urazu.)

A můžeš mi nějak zrychleně popsat, jak funguje ten volný slot, který vyjíždí z pravého boku? V popisu je psáno, že můžu nahradit sekundární NVIDII za další disk, DVD mechaniku, popř. nechat zaslepeno.

Dostanu tohle příslušenství v ceně, nebo si ho musím popř., sehnat sám.