Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google images URL neshodují se

proč když si najdu na google nějaký obrázek, tak
url "Navštívit stránku" i "Zobrazit originální obrázek" vede na url&...
když ve stavovém řádku se objeví skutečný cíl třeba hole.prd/wp-content-...

Mod_rewrite s tím nemá co dělat. V tomto případě jde o stránku s výsledky vyhledávání, přitom odkazy na obrázky odkazují na originální soubory. Co se ti na tom zdá divného? A ty odkazy nejsou stejné.