Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící driver

Dobrý den, mám malý problém, po reinstalaci Windows 7 jsem začal instalovat ovladače a jeden se mi vůbec nedaří najít. Jedná se o řadič USB ( universal serial bus). Nevíte, na kterém CD by mohl být nebo případně kde by se dal stáhnout?
Díky

Ovladac USB byva sucastou ovladaca zakladnej dosky (chipset utility).
Ten sa ale ma instalovat ako PRVY, az potom ostatne ovladace.

Ked mas notebook, tak stahuj z webu vyrobu notebooku. Ked sa jedna o stolne PC, tak z webu vyrobcu zakladnej dosky.
Pozor ovladac stahuj presne na dany OS (Windows) vcetne 32 / 64-bit.