Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč nevidím disk v tento počítač, ikyž je připojen a je funkční

Viz. předmět. Ještě hodně řeknou obrázky. OS Vista Home premium 32-bit, SP2.
Jen napovím, že se jedná o disk J. Tento dísk mohu bez problémmu procházet a pracovat s ním, akorát, že v tento počítač není. Ještě včera to fungovalo dobře, změny se projevily až dnes, a žádná intalace či odintalace se nekonala. Včera jsem ho vypnul (do té doby to fungovalo) a dnes to zlobí.

Preistotu prescanuj ten disk aspon pomocou HD Tune (error scan) mozes mat vadny sektor a nacitava to potom dlho NTFS tabulky.
A pismeno by som dal preistotu na K: alebo X: apod proste daleko od pismen tej citacky, ktovie co ten cinsky USB kram robi ci tam nevznika este dalsie pismeno ctecky nejak nahodne.