Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava pc

takze jsem nakoec vybral asi

jeste to neni cele tak jsem se chtel zeptat jestli by mi nekdo neporadil co dale :) dekuji

procesor - AMD Vishera FX-6350
zakladni deska- MSI 970A-G46 - AMD 970

graficka karta - na vyber -GIGABYTE GTX 650 2GB
-GIGABYTE GTX 650 Ti HD Experience 1GB
-MSI N650Ti PE 1GD5/OC
- kdyby mel nekdo lepsi navrh pro neco jineho

opreacni pamet - poradi mi nekdo prosim?
zdroj --- -||-
bedna atd

Ja se bohuzel v AMD nevyznam, stavim jen Intely, ale potrebujes zakladni desku s VGA nebo DVI vystupem, podle toho co ma tvuj monitor. Stejne tak potrebujes procesor s integrovanym grafickym jadrem, to bude jen o malo drazsi nez co ti navrhnul M-Pol. No a diky tomu nemusis kupovat tu grafickou kartu za 4.000,- cimz usetris. Na low detaily na tom hrat pujde a casem prikoupis grafiku.
Ale stejne to nebude za 11.000,- to je proste na cokoli jineho nez tu nejobycejnejsi kancelarskou sestavu nerealny.