Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta do PC -- bude to pc zvládať ?

Zdravím komunitu , potrebujem informácie ohľadom kúpi novej grafickej karty do pc ktorý by mal byť na hry , kľudne detaily aj stredné nevadí mi to postupne by som si mal komponenty dokupovať , problém tenajšiej grafiky je že mi nepodporuje directx 11 , tá čo by som si ju mal kúpiť je tu --> http://www.alza.sk/gigabyte-n650oc-2gi-d354008.htm , otázka je či by mi to zvládal pc teda ostatné komponenty --

CPU- AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ (2CPUs) , 3.1GHz
GPU- ATI Radeon HD 4600 Series
RAM- 4Gb (3,25Gb použiteľné)
Zdroj- 350W
Zákl. doska- ASRock N68C-GS FX

Díky :)

Ona není zas tak neherní. Já sám mám GTS450 a zahraju si na tom zatím vše ve Full HD rozlišení (detaily low/medium, někde i high a ultra).
Osobně bych ale bral msi-r7790-2gd5-oc-d452646.htm za stejnou cenu.
Problém ale bude procesor, který pro tu kartu asi není ten pravý. Takže další na řadu by měl přijít procesor...
Také se vyplatí sdělit nám co za zdroj máte, jelikož zdroj je základ a určitě byste nerad přišel o nové komponenty.

Počet napájacích konektorov 6-pin (PCI-E): 0 ks
Počet napájacích konektorov 6+2-pin (PCI-E): 0 ks
Počet napájacích konektorov 8-pin (PCI-E): 0 ks

Opět sračka, a to ani nebudu hledat štítek. Máš problém koupit to, co se ti opakovaně doporučuje?

Postup si udělej jaký chceš, ale PROBOHA nekupuj šity!

edit: pokud chceš šetřit, tak toto: http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?i dp=mGPA-400S8