Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program prestal pracovat...

zdravim chcel som sa opytat ze preco mi teraz velmi casto ci zapnem alebo vypnem hociaku aplikaciu alebo hru vzdy vyskoci ze program prestal pracovat
,bud ked vypnem hru alebo zapnem ale hocikedy na hocicim mi to vyskoci nie vzdy ale dost casto

takze ja uz nai neviem co som robil,takze mni asi nepomozete no viem ze som nainstaloval najnovsi ovladac na GPu mam ati 5850 a uz nic tak okrem toho ze som si naraz do pocitaca dal asi 20 hier,to je asi vsetko a este ked zapnem Pc tak mi ukaze taku tabulku ze Windows/script/host alebo daco take