Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB pomalý, nejni jako dřív

Zdravim, mám problém s NTB.
historie : 1) chytil jsem vir české policie, asi víte o co go. Pak jsem se ho zkusil nějak odstranit, a povedlo se, dělal jsem to podle návodu co jsem našel na netu.

2) NTB musel do opravny kůli "poškozenýmu šipu severního můstku."
3) zase jsem chytil ten stejnej vir a zase jsem ho odstranil

Od tý doby je NTB pomalý, když ho zapnu tak trvá strašně dlouho než mi naběhne. (někdy to trvá i hodinu)
Prostě se snim nedá nic dělat, i když si pustim film tak se mi seká. Hry co kdysi šli tak už taky blbnou.

Prosím o radu, nejspíš to chce nejak vyčistit.

Tak ješte než začnu něco dělat tak by mě zajímalo, co se vlastně vyřeší tím postupem ? nevsimnul jsem si něčeho že by někam psal ten klíč windowsu.
Druhá otázka jak to vlastně spustím ? neumím anglicky takže proto se ptám, slyšel jsem něco fn + f něco nevim co. Mohli by ste mi to prosím vysvětlit nějak po česku ? :) děkuji

3) zase jsem chytil ten stejnej vir a zase jsem ho odstranil

kdybys četl návody tady, dočetl by ses čím to je.
používáš zastaralou javu - nebo flash player - nebo adobe reader. a pochopitelně nutně potřebuješ surfovat s administrátorskými právy.
tak se nediv.

Od tý doby je NTB pomalý, když ho zapnu tak trvá strašně dlouho než mi naběhne. (někdy to trvá i hodinu)

to ti při opravě vyměnili desku a tobě to nestartuje? ve správci zařízení jsou nějaké otazníky? v prohlížeči událostí - protokoly - systém: jsou nějaké chyby po startu?