Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP ProBook 450 vs 455

Zdravím, přemýšlím o těchto dvou laptopech

HPProBook 450
hp-probook-450-d436896.htm

HPProBook 455
hp-probook-455-d448074.htm

Prosím o Váš názor, jestli máte nějaké zkušenosti s těmito laptopy. Popřípadě, který by jste si vybrali Vy z těchto dvou nebo rád klidně i uslyším názory na jiné notebooky v této cenové kategorii.

Co hledám?

Nejlepší možnou variantu okolo 15 000 :-), rád bych ho uplatnil ve škole, takže hledám delší výdrž baterie, zároveň, abych si na tom ve volném čase mohl zahrát i nějakou novější hru (samozřejmě ne na nějaký HQ), koukal jsem na notebooky od Lenovo, ale ty mají malou výdrž na baterii...

Takže prosím o radu mezi těmito dvěma a popřípadě i nějaký tip na jiný(lepší) notebook.

Děkuju předem za Vaše názory

děkuju za Vše názory, mohl bych se ještě zeptat?

koukal jsem, že se dělá HPProBook 450 i s i7 (samozřejmě za jiné peníze), ptám se jen ze zvědavosti

Vyplatí se si připlatit a mít tento laptop s i7? nebude ten procesor trochu brzdit GPU?

Jen mě to zajímá, co si o tom myslíte, přemýšlím totiž, že si i pár tisíc připlatím a půjdu do lepšího, ale přijde mi za 21 000 slabá grafika, nevím, nejsem takový znalec, proto se ptám

děkuju