Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nainstalovaním win 7

mam disk seagate sv35 3TB sata3 a novu dosku asus p8h77 M-PRO ked chcem nainstalovat win7 pise mi "Systém Windows nelze nainstalovat na tento disk. Vybraný disk má styl oddílů GPT

nikdy som sa s tim nestretol co musim zapnut/vypnut a spravit aby mi isiel nainstalovat windows

stacilo asi iba vymyzat 100mb vyhradeneho miesta ale teraz mi to rozdelilo na 2tb a ostatok s tm ostatkom nejde nic robit toto iste som mal na starom pc kde tento disk nebol systemovy a tam mi upgraidly bios a potom mi to slo v com je teraz chyba sak mam novu dosku na tu ostatnu cast cca 800gb ked chcem vytvorit ten oddiel pise chyba chyba 0x80042468 nejde vytvorit

prikladam moj problem 2604034