Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 nepozná disk.

Ach jo, jaktože widnows 7 nedokáže rozpoznat hdd WD10JPVT?
Nechápu proč nejde ve windows. -
když Otevřu Device Manager
tak v Other Device je:
Unknown Device
WDC WD10 JPVT-22A1YT0 USB Device (ID má USBSTOR\DiskWDC_WD10JPVT-22A1YT0____0009
)
Je v USB rámečku Genesys. Nicméně jiný disk v tom rámečku funguje?
Nevíte, proč Windows neumí připojt ten disk?

Mám notebook. Bohužel Předposlední věta má být s tečkou a ne otazníkem.

Narážíš na nedostatečné napájení? Bohužel jsem opět zapomněl napsat že všechny disky ve všech ráměčcích mi chodí při připojení přes přímý kabel naprosto v pohodě v Linuxu.

taky bych dal pro jistotu y kabel.
windows má nechutný zvyk - pokud se mu nepodaří detekce nějakého usb krámu, poznamenat si to k němu do registrů:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR\...

v xp jde klíč smazat ručně, ve win7 je lepší použít nirsoft usbdeview.

aha, asi mám rozhašený windows, když nenajde ani ovladač na optickou myš!" Ale laserovou myš ano.