Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý notebook

Dobrý den,
mám notebook Dell 5520. Zřejmě byl dost zavirovaný, sekal se a později nešel vůbec spustit.Tak jsem jej přeinstaloval na WIN 7 proffesional. Nahrál ovladače, ovšem notebook je ohromně pomalý. Nemám nic spuštěné a přitom fyzická paměť 90%?
Nevím kde může být chyba?
Děkuji moc za všechny odpovědi :)

obsadenie RAM neni ziadna chyba, na to tam ta RAM je aby bola obsadena. Otazka je kolko tam mas tej RAM, jake su teploty (speedfan), kontrolovat pomocou CPU-Z ci to neni podtaktovane, ktore presne ovladace odkial presne si tam instaloval, atd.

Preco nepouzijes vstavane recovery od vyrobcu tiez nepochopim.