Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledávače nevyhledají mé stránky

Čau lidi. Vytvořil jsem prostě nějaké stránky, které mi google ani seznam nechce najít. Žádné meta tagy jsem do stránek nevypisoval. Četl jsem, že na nich už nezáleží. Každopádně nevím, kde je pravda, tak se také rovnou zeptám, jak to tedy je? Na webu je normálně obsah, i když ho tam není tolik, je to takový jednoduchý web, který se časem bude mírně rozšiřovat. androidista.chytry.cz. Web jsem nahrál 14.8.2013 a od té doby jsem ho stále nikde nenašel. Tak co s tím? Děkuji

Oprav chyby co v tom máš, např. ty již zmíněné lomítka a další chyby jako třeba na 41 řádku máš ukončovací </div>, kterej nikde nezačíná apod.
Pak počkej minimálně měsíc, než si google přidá tvůj web do indexu. Tvůj web google v indexu vůbec nemá, takže je jedno přes co ho hledáš, protože ho nenalezneš.