Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uTorrent

Ahoj,
dnes jsem si stáhl torrent, který má 333 seedů.
Když jsem to otevřel v uTorrentu, tak to žádné seedery ani peery nemohlo najít.
Když jsem to otevřel v Opeře, tak to fungovalo a už stahuju.
Nevím proč mi uTorrent nefungoval mám verzi 3.3.1.
Poraďne mi prosím proč to nejde, nebo jak to spravit, protože si osobně myslím, že na torrenty je uTorrent lepší než Opera.
Díky.

rozhodující je co ti ukazuje záložka Trackery v uTorrentu, aby tam ty servery byly a vykazovaly činnost, žádný timeouty, chyby v připojení apod.

to poslední co můžeš udělat je uTorrent plně odinstalovat vč. nastavení to se tam zaškrtává, následně instalovat buď stable verzi nebo beta verzi programu (já mám betu neboť u mě stable vykazovala problém s připojením na peery náhodně na vybrané torrenty), ve foru píšou, když má člověk problémy se stable verzí má zkusit betu a v nejhorším případě i alfu verzi, vše je na jejich webu ke stažení jen se to musí najít (v sekci download, ostatní platformy) :-)