Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý LCD

Dobrý den, poškodil se mi displej od notebooku Acer aspire E1 571G. Notebook je v záruce. Poraďte mi prosím co mám dělat. Nevím jestli to dát na reklamaci s případným příplatkem, nebo to dát někam do servisu, ale kam. Děkuji

Sám se nepoškodil, poškodil sis ho sám nebo někdo, takže záruku na to neuplatníš a pokud chceš aby ti i po opravě záruka platila, tak to budeš muset řešit se značkovým servisem nebo prodejcem.