Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příjem WIFI

Hezký den, přijímám internet pomocí WIFI. V Létě se objevil problém v podobě stromů, čili jsem byl asi 2 měsíce bez internetu. Stromy odstranit nemoho proto jsem zkusil vymenit 10dBi anténu za anténu 24dBi avšak problém nezmizel. Nyní když jsou listy pryč na novou anténu signál také nechytám. Používám anténu Antes 24 dBi z ní vedu signál do AP D-Link 700AP a odsud síťovým kabelem do PC. Nyní jsem připojil plechovku a na ní signál chytám. Anténa je nasměrovaná, nastavená ohnisková, vzdálenost prostě vše. Navíc moje vzdálenost od vysílače je cca 300m. Nevíte prosím co je špatně?
Za váš příspěvek Vám mnohokrát děkuji!!!

Tak bud to byl nedocvaklej kontektor v AP. Jestli poprové zmizel signál sám, tak je to divné. Pokud chytáš signál na plechovoku a ne a lepší antenu, tak jedine co mi napadá opačná polarizace, plechovka je všesměrová, tam je to fuk, ale u antény ne. (a nebo ten špatnej konektor u antény)