Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadná čtečka karet v ntb?

Zdravím, mám problém se čtečkou karet v notebooku. Když kartu (SD MMC) vložím, Windows spustí zvuk, že karta byla připojena, zobrazí se mezi harddisky a v liště se mi zobrazí ikonka Bezpečně odebrat HW. Po chvilce se ale začně sekat systém, vždy se sekne tak na 2 sekundy, pak zase 2 sekundy běží a znovu se sekne. Seká se i zvuk. Jakmile se systém začne takhle sekat, karta se automaticky odpojí a systém se seká dál. V momentě, kdy kartu ale vysunu je najednou všechno plynulé a bez problémů. 2 dny jsem teď na ntb nepracoval, předtím čtečka běhala v pořádku, až dnes jsem jej zapnul a začalo to dělat. Kartu jsem testoval jinde a normálně ji přečtu. Čtečka vykazuje stejný problém i s jinými kartami.

Jinak sestava:
ntb HP Pavilion dv7 6050ec, Windows 7 (64-bit) SP1
grafika AMD Radeon 6770 [verze ovladače 13.10 Beta 2 (návrat ke starému ovladači nepomohl)]
procesor Intel Core i7 2630QM
8GB RAM

Díky za radu
vrga

- kontakty ve čtečce jsou v pořádku
- Automatické přehrávání vypnuto a systém se seká stále, karta se taky vypojí
- Správce úloh po vsunutí karty nedělá nic, po chvíli vyskočí na 13% a začne se sekat.Když jsem se ale podíval, jaký proces to způsobuje zjistil jsem, že svchost.exe, služba AudioEndpointBuilder, Koncové vytváření služby Windows Audio (takže to je asi ten zvuk odebrání HW)
- prázdná karta se zaseká taky

V spravci procesov ked sa to seka tak uplne naspodku v liste je celkove vytazenie CPU, to je tiez na 0%?

Skontroluj preistostu aj v spravci zariadeni ze jaky presne ovladac je natiahnuty pre tu citacku (pravy klik - vlastnosti)

P.S. este ma napada spinavy/zamasteny kontakt

Když se spustí zvuk odebírání HW, tak to vyskočí, pak ale když zvuk skončí, je procesor na 0-1%. Jinak je tam ovladač od Microsoftu, Datum 21.6.2006, verze 6.1.7600.16385. Kontakt být špinavý nemůže, před 2 dny fungovala čtečka uplně v pohodě a kartu jsem v ní nechával. Dnes jsem ntb zapnul a po načtení systému se začal sekat. Po restartu zase dobré a za chvíli opět.

Však já to spustil z flashky. Teď jsem nechal projet ntb Esetem a nic to nenašlo. Čistil jsem i registry. Nechápu, co by se do ntb mohlo ale dostat. Ve středu večer mi čtečka fungovala, pak jsem ntb vypnul a zapnul až v pátek večer... A jen co se zapnul začal se sekat, tak jsem ho restartoval, chvíli běžel, dokonce jsem se na tu kartu i dostal a když jsem jí vytáhl a znovu vložil, tak už se nenačetla a dělá to vždy to, co jsem psal výše..

A viry sa nehladaju nejakym jednym trapnym antivirom co stejne hovno detekuje, ale mozgom (kontrola msconfig karta po spusteni, kontrola hijackthis, skusat rozne AV programy aj napr. superantispyware aj v nudzaku, alebo rovno obnovit cele Win z nejakej zalohy. Ak mas tak mozes skusit najprv bod obnovenia).
A BTW. nemusi to byt nutne vir, moze to mat rozne priciny, aj SW aj HW