Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s názvy wifi sítí

stickys.wz.cz/jinasit.jpg
Dobrý den
Mám problém u svého notebooku.
Přeinstaloval jsem OS (W7) a nyní se mi veškeré nalezené wi-fi objevují jako jiná síť.
viz. obrázek v odkazu. Když už najdu tu správnou ke které se chci připojit, nereaguje to na heslo. Navíc při připojování se ukazuje "připojování k ♀tic♦yCZ ( Mělo by to být StickyCZ ).
Zkoušel jsem resetovat router, zakázat a povolit zobrazování SSID a stále nic.
Pomůžete mi ?

ještě jedna věc která by mě resp. vám mohla pomoct k vyřešení případu :)
ta jediná wifi (IPB-1) kterou to najde správně je nezaheslovaná a dá se k ní připojit jedině když máte správnou
ip adresu. Zbytek wifin (jiná síť) je nejspíš WPA.

Ak mas pocitac 100% cisty, tak je chyba v ovladaci.
Nastav si SSID napriklad "EPP" (dva alebo tri znaky) a tak vyskusaj.
Ak to nebude robit postupne pridavaj pocet znakov. Ak to zacne komolit napriklad pri 5 znakoch tak je predpoklad, ze ovladac nemas spravny.
Ten Win7 bol originalne k tomu notebooku ? Ak ano, instalacia, alebo recovery by mal obsahovat aj funkcny ovladac pre wifi.

A ten odkaz mi měl pomoct ?
Everest ke zjištění typu základní desky nepotřebuji mám oči a ty odkazy na stránky výrobců jsou hezké ale právě odtatud jsem je stáhnul.
Nevím proč by instalace měla být pochybná, když nainstaluji správné ovladače pro správný OS.

Uz ma napada jedine tam dat Vista a povodny ovladac, aby sa zistilo ci to nerobi nahodou wifi karta. Pripadne vyskusaj tam nahrat ovladac, ktory je na Vista, uplne najlepsie ten s ktorym to chodilo normalne. Ako zistis, ktory ovladac to je, netusim.

odkaz se jmenoval "driver chipsetu" a článek popisoval, jak je jeho instalace důležitá - musí být instalován na prvním místě.
jinak se stává, že periferie připojené k chipsetu řádně nefungují (tedy i wifikarta).

pokud sis myslel, že se s odkazem obtěžuju kvůli trial verzi everestu, četl jsi to hodně podvrchně.