Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po spusteni

ahojky
Potrebuju se zeptat jak vytvorit batch soubor ktery mi bude kopirovat exe soubor do programu po spusteni ale ten soubor exe i bat budou ha flash disku takze nebudu presne vedet umisteni. Krom toho ani nevim jak by ten prikaz vypadal. Predem diky za odpovedi prosim ale konkretni kod do bat souboru

este to trochu rozvinu: konkretne bych od toho cekal ze na ten bat kliknu a on mi to nakopiruje do programu po spusteni. Nebo jestli znate lepsi zpusob kterym bych to pouhym klepnutim dostal do tech programu po zp. Predem diky:D

když chceš psát o nechápavosti: podívej se na čas příspěvku.
než jsi dopsal svůj vysvětlující dodatek, do té doby tvé zadání vypadalo, že jsi další kindervirus kreativec.

konkretne bych od toho cekal ze na ten bat kliknu ...

to už dává smysl. používám to jako instalační batku pro windows, která musí přežít opakovaný restart.
čili batka se nakopíruje na disk třeba do c:\tmp (ne přímo "startup" adresáře, aby šla později automaticky smazat). zároveň se ve startup vytvoří zástupce programem shortcut.exe na flashce:

copy %0 c:\tmp
.\shortcut.exe /t:c:\tmp\%~nx0 /f:"%allusersprofile%\Start Menu\Programs\Startup\zastupce.lnk" /a:c

tvoje batka %0 může obsahovat test, který na základě splněné podmínky svého zástupce v startup smaže.

:KONEC_AUTORUN
 del "%allusersprofile%\Start Menu\Programs\Startup\zastupce.lnk"

původní batka byla psána pro anglické win xp, musíš inovovat cesty pro dnešní win7.

jedna technická: adresář "allusers" vyžaduje administrátorská práva.

Na kopírovanie súborov slúži príkaz copy.
Dávkový súbor *.bat si vytvor sám, "konkretni kod" vzhľadom na: nebudu presne vedet umisteni - Ti nikto nedá...
Ďalšia prekážka môže byť, že rôzne verzie Windows, majú iné umiestnenia uživateľských priečinkov tzv. "Startup folder".