Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vir ??

Dobrý den chtěl bych poradit ohledně viru, ještě před pár hodinami jsem používal Eset a pořád vyskakovalo RXCAX.
Zkoušel jsem nainstalovat Avast ale ten nic nenašel, tak jestli mám mít nějaké obavy nebo ne ? dík předem

Tak jsem zkoušel oba programy a nic nenašli.. složka v temp taky žádná podbná není a jedinej kdo to hlasí je Eset tak nvm co stím?? jestli to mám ignorovat, nebo to šoupnout do něakého servisu ??..

zapni si zobrazovanie skrytych aj systemovych suborov.
Ked tam neni tak sa to samo maze a spusta sa to z ineho miesta, alebo co. Nabootuj nejaky iny OS (napr. ubuntu z USB sticku) a hladaj na celom disku nejaky IDM.exe

P.S. alebo si skontroluj v msconfig, karta po spusteni, ze co sa spusta, pripadne si studuj log z hijackthis

Je to trochu zmatené. Tobě stále ještě vyskakuje to okno s hláškou od Esetu?
Pokud ti už nic nevyskakuje, tak to neřeš. Je možné, že ten soubor antivirák smazal. Kde jsi vůbec najednou tak zázračně objevil ten IDM.exe? Máš nebo nemáš nainstalovaný ten download manager? Zkopíruj sem případně cestu k tomu souboru.