Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vypnout dálkově pc-ve stejné síti

Dobrý večer,
Mám zde naléhavý dotaz, jenž je zmíněn. Potřeboval bych nutně vědět, jak vypnout PC na dálku, podotýkám ve stejné sítí. Jde o mého bratra, utopeného ve snůšce primitivních her. Volím toto řešení abych se vyhnul zbytečné hádce, jelikož to po dobrém nejde. Zkusil jsem příkaz (shutdown -s /m \\xxx-PC -t 5). Jenže ihned vyběhne hláška, přístup byl odepřen. Poradil by mi prosím někdo s odblokováním práv, než bratr dozraje? Děkuji

Jistič to jistí, jen musí tvůj PC být připojen k jinému elektrickému okruhu. Když párkrát takhle shodíš svému milovanému a milujícímu bráškovi počítač přestanou mu wokna fungovat a budeš mít pokoj definitivní. A brácha tě bude milovat tuplem.