Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Garance funkcnosti u ADSL

Dobry den,
nevite nekdo jak je to s garancemi chodu sluzby adsl? Pokud dojde k vypadku do kdy je poskytovatel to povinen opravit? Je tam nejaka nahrada skody za nefunkcni sluzby popripade sankce pro uzivatele? Lisi se tyto parametry podle poskytovatele adsl?
Hadame se s kamosem, ten rika, ze preco neco musi zarucovat, ja si myslim, ze skoro nic.
Nevite nekdo jak to je pls?

jo, měl jsem s nimi taky problém, net mi nešel 5 dní. Peníze mi vrátili ale odešel jsem od nich.Chci službu která funguje.Vrácení peněz mne neuspokojilo, mám ted jiného provozovatele a při poruše zavolám a do 60 min. je to opraveno.:-)