Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne WIN

Ahoj, před malou chvílí jsem přišel z práce a zapl jsem PC, a po cca 5sec mi vyskočí na monitoru hláška ,,Press F3 to enter RAID utility"
Vůbec netuším, čím by to mohlo být.
Dokázal by mi někdo poradit? Je to WIN 7 64bit

Díky moc

zapomněl jsem napsat, že mi to pod tim vyskočí Driver0 not found, Driver1 not found, Driver2 not found a pak to zmizne a je tam jen černá obrazovka a PC se nezapne, už to tam mám asi 20 minut a nic, zkoušel jsem to i parkrát restartovat a nic

Takže "nenašel" disk. S PC se nic nedělo, nikdo se v něm nehrabal? Pro sichr zkontrolujte připojení kabelů k disku (2 kusy, napájecí a datový) a když už budete mít sundanou bočnici, poslechněte, jestli se po zapnutí PC disk roztočí (přiložte slech k disku).