Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC výkon neni 100 %

Dobrá den,mám problém s výkonem.Mám notebook http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-53218g1tmai i-sedy-d363483.htm
S jeho výkonem bych teoreticky měl hrát hry jako crysis 3 nebo far cry 2 na medium atd atd.Nainstaloval jsem sniper elite zombie a na low settingu mám asi 15 fps.Nainstaloval jsem grafické ovladače pak ovladače na zakladovku.V čem je problém ?Prosím o rady,děkuji

Tam bol snad predinstalovany Windows8, ty si tam nemal vrtat do ovladacov. S original ovladacmi od vyrobcu to islo jak? Ked nevies tak obnov Win na vyrobny stav

Notebooky nie su na hry, neviem kto ti nakecal ze jake to je super vykonne, ale kecal. Neviem jake naroky ma ten sniper, urob si nejake standardne 3D benchmarky a porovnaj si vysledky na internete. Je mozne ze ti to neprepina na tu nvidia grafiku, da sa to aj nastavit, alebo je to blbymi ovladacmi (tie od vyrobcu NOTEBOOKU boli spravne)

Cele windows byly zaprasené,bylo tu tisice programu a trhalo se to taky tam možna něco mín,stahl jsem ovladače na grafiku a zakladovku.Podle testu má tento pc rozjet hry jako crysis 3(30fps) atd...Sniper elite zombie má tak 15 fps a sniper elite 2 taky tak.

Nainstaloval jsem Battlefield 3 (Doporučene nastaveni:textur:ultra a vše na středni)Samozřejmě se to trha asi 15-10 fps a když hodim vše na low absolutně vše tak mám tak něco přes 20 .PC ovlivnuje také internet ktery když se vypne hra jede tech 15-10 ale když je zaplej tak je to jeste horši.Prosim o rady dakujem.