Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný vánoční dárek pro obchodní partnery

Zajiste to nektere z Vas take ceka, tak jsem si dovolil polozit dotaz ohledne vhodnych vanocnich darku kterymi nic nezkazite.
Je mi jasne ze firemni tuzky a podobne serepeticky nikoho neohromi :)
Chtelo by to neco originalniho .. Myslim ze lahev dobreho vina v peknem baleni take neni na skodu ...
Nejake napady, navrhy?

[mod]Přesunuto z kategorie Ostatní do Pokec (fromM2U)[/mod]

Ano, láhev dobrého vína nejenže není na škodu, ale od loňského roku ji dokonce můžeš dát do výdajů jako propagaci. Pokud chceš víc informací, hledej pojem "tichá vína" - nejlépe na účetních serverech. Jinak jsou pěkné i firemní kalendáře, ty má člověk na stěně celý rok. A pokud vybereš nějaký pěkný, tak se na něj budou rádi koukat. Nabídky na internetu jsou, namátkou jsem natrefila na tento server http://www.tereza.cz/kalendare/kalendare.htm?pod=/k alendare/vlastnix0.htm ale nechci jim dělat reklamu, ber to jako inspiraci. Jde jen o to, jestli už není pozdě...