Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chrom google

muze mi někdo poradit jak zrychlit nacitani tohoto prohlizece . strasne dlouho trva nez vůbec nacte nejake stranky skouseli jsme uz snad vse a procetli co se dalo a porad nic je rychlej jak snek PORADTE dekuju

V prví řadě se podívej, kolik máš rozšíření, jejich počet dost znatelnsě zpomaluje start. Bohužel chrome je v základu příliš jednoduchý, tak rozšíření jsou nutností(aspoň adblock, auto-translate,Bookmarks menu,Edit this cookie,Geoseznam,ghostery,screen capture,session manager,smooth gestures, style bot,tampermonky, undo closed tab).
Jednoduše to vyzkoušíš spuštěním s parametrem --disable-extensions - nelekni se reklam - adblock nebude běžet.

jako další zkus dočasně přesunout složku s profilem.