Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI připojení - omezeno na různých sítích

Zdravím,

na Lenovo ThinkPad R500 s Win8 64bit mi některé wifi sítě nefungují.
Doma mám 2 ty se bez problému chytí vždy. Pak jsem někde na wifi v kavárně atd a blikne tam "omezeno". Zkouším automatickou diagnostiku, vypnout wifi, nic. Měl jsem za to, že je problém ohledně uspávání. Notebook nevypínám, jen uspávám do paměti. Dnes jsem zkoušel restartovat a beze změny. Divné.

Nemáte nějaké tipy, jak diagnostikovat, kde je problém?
Neřešil bych to kdyby ostatním wifi sítě, kde se já nepřipojím, nefungovali také, ale nemají s tím problém.

Díky.

Žádný hotspot. Tohle bylo obyč WPA, po zadání krátkého hesla, normálně kolegovi najela.
Bavíme se tu o klasické wifině. Spíše vidím problém v notebooku.

Prozkoušel jsem všemožné věci. Možná bych zkusil nějaký script, co restartuje adaptér po probuzení, uměl by někdo?

Co chces restartovat? AK oc spi ja adapter vypnuty. Zapnutim ho zapnes. Ak vidis siet adapter je zobudeny, inak by ti ich ani nenaskenoval. To, ze sa nemozem pripojit v roznych kaviarnach je uplne bezne, ja sa pripjim, kamos nie, niekedy naopak.
Myslim, ze je roznymi lowendovymi wifinami, ktore sa vyskytuju kde tade a amaterskym nastavenim (napr maly rozsah IP adries, pretecena tabulka s mac adresami a pod).