Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antirootkit v AVG 2014

"Antirootkit" AVG 2014 mi našel ve WinXP 53 kousků, v adresáři Windows, System32, Drivers. Položky jako
Ntfs.sys
fastfat.sys
spxf.sys (divné, ten na disku vůbec není..)

Nepředpokládám, že by šlo skutečně o nákazu.

Jaké jsou vaše zkušenosti s 2014?
(mám nainstalován jen antivir, žádné internetsecurity šmírovací fičury).

Pár příkladů:

[15396-rtkt-png]

[15397-rtkt2-png]

To jsou ty rady, aby uzivatele nepouzivali antivir, takhle to pak dopada, nahodou se nainstaluje AVG 2014 a 53 nakaz! :-D:-D:-D

To musis spustit v nouzaku nebo nejakeho rescue CD, tam ten soubor bud videt bude nebo si z tebe to AVG dela prdel, coz je mozny i tak, to potom projed jeste nejakym jinym antivirem. (treba Kaspersky Security Scanner nebo nejak tak se to jmenuje)

To je trochu divny ne? Aby to vyhazovalo ve vypisu nezavadnej soubor. Nasnasim antiviry s falesnyma poplachama, vyhodil jsem AVG, vyhodil jsem Aviru a uz pouzivam jen bezplatny reseni - MS Secvurity Essentials a Comodo, jeste mam na jednom PC s Win7 Kasperskyho, ale smecka uz zacali od nove verze hlidat i Trial Resetery, tak asi prejdu taky na free reseni, platit za antivir nehodlam.

AVG patri mezi nejhorsi AV programy. Rozumej s nejhorsi detekci. Nikdo, kdo se trosku v teto oblasti pohybuje, by ti ho nedoporucil. Vicemene mit AVG je skoro to same, jako nemit AV. AVG patri taky mezi AV s vysokym poctem falesnych poplachu, nejen podle testu. Na rootkity AVG nepouziva snad nikdo, teda snad krome zamestnancu firmy AVG.